Sepetim ( 0 )
Kategoriler

GARANTİ, İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI :

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizayn / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. 

Ürün hatası olmayan durumlardaki iade taleplerinde gidiş,geliş kargo ücretleri düşülerek iade yapılacaktır.

Boya makinası veya tabancaları iadesinde makina/tabanca'nın kullanılmamış ve iç kısımlarının kapak, ünite vs açılmamış olması gereklidir. Herhangi bir kısmı açılmış, içerisinden boya geçmiş, dış kısmı boya olmuş ürünler sıfır ürün olmaktan çıkmış olacağı için iadesi mümkün değildir. Ürün hatalı veya arızalı ise garanti koşulları çerçevesinde iade değil onarım yaptırmanız gerekmektedir.

 

ÜRÜN DEĞİŞİM KOŞULLARI:

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün yanlış alınması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız değişim ürünü istenilen ürün ile oluşabilecek fiyat farkları alınarak değiştirilecektir. Değişim için gönderilen ürünün kargo bedelini müşteri ödeyecektir. Stoklarımızda bulunmayan, sipariş ile üretilen ve özel imal edilen ürünlerin iade ve değişimi mümkün değildir.